OLMAB lagerinredning
Tel: 019 - 673 20 30  
Kundtjänst

Info om oss som jobbar på AB ÖLM

 
• Inga undersidor • 
Vi på ÖLM AB som hjälper dig med förfrågningar, offerter, besiktningar m.m.
     

Namn: Göran Jinghede
Position: Företagsledare
Tel/mobil: 019-673 20 33
Fax: 019-16 86 54
E-post: goran@olmab.se
 
Namn: Dag Jinghede
Position: Projekt
Tel/mobil: 019-673 20 37
Fax: 019-16 86 54
E-post: dag@olmab.se

 

   

Namn: Alric Jinghede
Position: Senior Manager
Tel/mobil: 019-673 20 31
Fax: 019-16 86 54
E-post: alric@olmab.se
 
Namn: Malou Hallberg
Position: Försäljning/Admin
Tel/mobil: 019-673 20 34
Fax: 019-16 86 54
E-post: malou@olmab.se

 

   

Namn: Rickard Andersson
Position: Lagerchef 
Tel/mobil: 019-673 20 35
Fax: 019-16 86 54
E-post: rickard@olmab.se
 
Namn: Janne Carlsson
Position: Projekt/Montage
Tel/mobil: 019-673 20 32
Fax: 019-16 86 54
E-post: janne@olmab.se

 

   

Namn: Leif Björkebäck
Position: Web/Admin
Tel/mobil: 019-673 20 38
Fax: 019-16 86 54
E-post: leif@olmab.se
 
Namn: Eddyh
Position: Dokumentförstörare
Tel/mobil: 
Fax: 019-16 86 54
E-post:

 

   


Adress:

ÖLM AB
Maskingatan 7
703 20 ÖREBRO


Bookmark and Share
Sök våra sidor


KLICKA HÄR för att besöka ÖLM:s huvudsajt med egen sökmöjlighet och onlinebutik.
Nyheter
Pallöparen
Pallöpare

Demofilmer

ON^OFF Påkörningsskydd. Patentsökt sept. 08

   Demofilm


Rack Armours lättmonterade stolpskydd.

   Demofilm


Klicka för Column Sentry's lättmonterade balk-/pelar-/stolpskydd


Andra påkörningsskydd.

Begagnad inredning och utrustning
ÖLM har gjort ett stort uppköp av begagnad lagerinredning och utrustning som ännu ej är prissatt,
ej heller inlagd på vår begagnattorg. Efter hand som vi inventerar läggs alla objekt upp på vår lagerblog.
 
Kontakta gärna vårt säljkontor vid frågor angående lagerinredning, önskemål, offertförfrågningar m.m
Måndag-Fredag 7.00-16.00 Tel: 019- 673 20 30
AB ÖLM • Maskingatan 7 • 702 86 ÖREBRO